Hakkımızda

Hakkımızda

Sosyal Medya kullanımının günümüzdeki en etkin iletişim aracı olması, firmaların da Sosyal Medya ortamlarında daha aktif pazarlama çalışmaları yapmasını sağlamaktadır. Bu noktada Sosyal Medya aracılığı ile daha geniş takipçi kitlesine ulaşılabilmesi pazarlama faaliyetlerine direk etki etmektedir.

Sosyal Medyanın en önemli aktörlerinden olan Twitter ise firmaların müşterilerine daha hızlı ve etkin ulaşmaları açısından çok daha önemli bir konumda bulunmaktadır.

 

KurumsalTweet.com projesi; Twitter hesabı olan/olmayan herkesin Sosyal Medya ortamını rahatlıkla takip edebilmesi, firmaların Twitter kullanımlarının daha çok kişiye ulaşabilmesi, sektörel kategori ayrımı ile müşterilerin aradıkları firmalara daha kolay ulaşmaları sayesinde firmaların daha ön plana çıkmasını sağlayarak takipçi sayısını arttırmaları açısından internet ortamındaki ilk ve özgün bir projedir.

 

KurumsalTweet.com; Sosyal Medyada Twitter kullanımını arttırması ve firmaların daha geniş internet kullanıcı kitlesine ulaşmasını sağlayarak kampanyalarının ve pazarlama faaliyetlerinin daha etkin duyurulması açısından da oldukça önemli bir projedir.

 

KurumsalTweet.com teknik altyapısı Twitter uygulamaları ile desteklendiği için güncel ve dinamik bir ortam sağlamaktadır. Ayrıca sistemimizde geliştirdiğimiz interaktif pazarlama uygulamalarımız ile firmalara alternatif pazarlama çözümleri sunmaktayız.

 

KurumsalTweet.com olarak tüm internet kullanıcılarına Sosyal Medya kullanımını önermekteyiz.